پیام تبریک استاندار خوزستان در پی موفقیت دانشگاه شهید چمران اهواز در ارتقای رتبه‌بندی میان دانشگاه‌های کشور

شناسه : 6270477

پیام تبریک استاندار خوزستان در پی موفقیت دانشگاه شهید چمران اهواز در ارتقای رتبه‌بندی میان دانشگاه‌های کشورپیام تبریک استاندار خوزستان در پی موفقیت دانشگاه شهید چمران اهواز در ارتقای رتبه‌بندی میان دانشگاه‌های کشور

 

استاندار خوزستان در پیامی موفقیت دانشگاه شهید چمران اهواز در ارتقای رتبه بندی میان دانشگاه‌های کشور را جامعه‌ی علمی استان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این پیام آمده است:
دانشگاه شهید چمران اهواز که اکنون ۶۵ سال از بنیانگذاری آن می‌گذارد بزرگترین دانشگاه جنوب غرب کشور و محور توسعه‌ی آموزش عالی در استان خوزستان است. نقش این نهاد ارزشمند علمی در توسعه متوازن استان بر کسی پوشیده نیست و خدمات علمی، آموزشی و فرهنگی این دانشگاه و نقش مهم آن در توسعه آموزش عالی، آبادانی منطقه و تربیت شمار چشمگیری استاد دانشگاه و هزاران معلم و کارشناس در رشته‌های گوناگون مورد نیاز کشور، منطقه و استان انکار ناپذیر است‌.
 
خوشبختانه در چند سال گذشته پژوهشگران و متخصصان این دانشگاه در عمل به مسئولیت اجتماعی خود پژوهش های متنوعی را برای بهبود خدمات مهندسی و کاهش وابستگی به بیگانگان در صنایع مختلف به ویژه صنعت نفت و گاز اجرا کردند که بومی سازی دانش و تولید و بهره برداری از پمپ‌های میله‌ای مکثی (SRP) نمونه‌ای از این نقش آفرینی ارزنده است.
 
اکنون که در اجرای سیاست‌های علمی دولت تدبیر و امید و برنامه‌ریزی مجموعه مدیریت دانشگاه و تلاش و همراهی همه دانشگاهیان پس از سال‌ها این دانشگاه در رتبه بندی پایگاه استنادی جهان اسلام در بین ۱۰ دانشگاه جامع و بزرگ کشور قرار گرفته است بایسته می‌دانم این موفقیت ارزشمند را به جامعه دانشگاهی شهید چمران اهواز، جامعه علمی و مردم شریف استان تبریک بگویم و از همه دست‌اندرکاران که کوشش های آنان ارتقای جایگاه دانشگاه را در پی داشته است سپاسگزاری می نمایم و امیدوارم استادان، کارکنان و دانشجویان عزیزان آن بر تلاش‌های علمی خود برای تداوم موفقیت های این دانشگاه بیفزایند.
 
توفیق و بهروزی و استمرار خدمات علمی، پژوهشی فرهنگی و اجتماعی دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز را از پروردگار متعال مسئلت می کنم.
 
قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار خوزستان
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.