راه‌اندازی مرکز آموزش‌های مستمر اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز

شناسه : 6267747

راه‌اندازی مرکز آموزش‌های مستمر اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز


دکتر جلیلی‌فر خبر داد:

دکتر جلیلی‌فر خبر داد:

راه‌اندازی مرکز آموزش‌های مستمر اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز

 

 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز از راه‌اندازی مرکز آموزش‌های مستمر اعضای هیئت علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در شش‌ماه نخست امسال 50 دوره‌ی توانمندسازی ویژه‌ی اعضای هیئت علمی در دانشگاه و به صورت مجازی، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر علیرضا جلیلی‌فر، گفت: مرکز آموزش‌های مستمر اعضای هیئت علمی به تازگی و با هدف توانمندسازی اعضای هیئت علمی درحوزه‌های آموزشی، پژوهشی، اداری و فرهنگی در معاونت آموزشی راه‌اندازی شده است.

وی افزود: در مرحله نخست این دوره‌ها، ۵۰ کارگاه آموزش مجازی پیش‌بینی و به تصویب هیئت‌رئیسه دانشگاه رسیده است. گروه‌های هدف با سابقه یک تا شش سال، ۷ تا ۱۴ سال و ۱۵ سال به بالا تقسیم‌بندی شده که گروه یک تا شش سال سابقه، جهت توانمندسازی در اولویت قرار دارند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: مرحله اول این دوره‌ها با ۱۱ کارگاه و بر اساس اولویت‌بندی از ۲۳ فروردین‌ماه آغاز می‌شود که حضور در برخی از کارگاه‌ها برای اعضای هیئت علمی الزامی است.

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری این کارگاه‎‌ها در ساعات مناسب و اوقات آزاد اعضای هیئت علمی تنظیم‌شده است.

جلیلی‌فر گفت: باتوجه به اینکه نخستین بار است که دانشگاه کارگاه‌های آموزشی را با چنین کیفیت و حجمی برگزار می‌کند، حدود شش ماه برای ارائه این ۵۰ کارگاه پیش‌بینی ‌شده است.

وی بیان کرد: همچنین با هدف ارتقای سطح این کارگاه‌ها، از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های تهران، شیراز، اصفهان و مشهد نیز دعوت شده تا در این کارگاه‌ها به ما یاری دهند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در انتخاب استادان حساسیت‌های زیادی داشته‌ایم و افرادی انتخاب شده‌اند که در سطح کشور شناخته‌شده هستند و با حوزه‌های تخصصی موردنظر این دوره‌ها، بیشترین آشنایی را دارند.

وی یادآور شد: برخی از اعضای هیئت علمی در بدو ورود به دانشگاه آشنایی کافی با آیین‌نامه اعضای هیئت علمی ندارند که در این کارگاه‌ها حضور برای اعضای هیئت علمی با سابقه یک تا شش سال الزامی است.

جلیلی‌فر در پایان ابراز امیدواری کرد که برگزاری این کارگاه‌های آموزشی بیش از گذشته باعث ارتقای سطح علمی فعالیت‌های اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز شود.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.