دومین جلسه کمیته علمی کنگره همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت برگزار شد

دومین جلسه کمیته علمی کنگره همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت برگزار شد


دومین جلسه کمیته علمی کنگره همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت برگزار شد

 

دومین جلسه کمیته علمی نوزدهمین کنگره همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت امروز 14 دی‌ماه در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر غلامحسین خواجه رییس دانشگاه در این نشست با ابراز امیدواری از این‌که این جلسه به جمع‌بندی‌های لازم برای برگزاری هرچه بهتر کنگره منتهی شود، اظهار کرد: امیدوارم که کنگره به‌خوبی برگزار و نتایج لازم از آن حاصل شود که تجربه خوبی برای استان باشد و بتوانیم در دوره‌های بعد نیز این کنگره را در خوزستان داشته باشیم .

همچنین در این نشست دکتر ابراهیم حاجی دولو معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، ابراز امیدواری کرد که برگزاری این کنگره فرصت مناسبی برای استان در بخش دانشگاهی و صنعتی، خدماتی و اجرایی فراهم کند و تصریح کرد: برگزاری این کنگره در استان و حضور دو تن از وزرا فرصت مغتنمی است که بتوانیم هماهنگی‌های لازم را ایجاد و بیشترین استفاده را برای بخش‌های مختلف استان داشته باشیم .

وی با اشاره به برگزاری نخستین جلسه کمیته علمی در 25 آبان، افزود: در آن جلسه بیشتر مباحث مقدماتی، آماده‌سازی و زمینه‌یابی برای مباحث انجام و مقرر شد که جلسه دوم با حضور صنعتگران، دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و شرکت‌ها برگزار شود که با تلفیق نظرات دو بخش بتوانیم به یک جمع‌بندی در خصوص وظایف کمیته علمی دست‌یابیم که مهم‌ترین برن