پیام رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار

شناسه : 3106376

پیام رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگارپیام رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار

 

دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در پیامی به مناسبت 17 مردادماه، روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این پیام آمده است:

حوزه‌ی رسانه، قلمرو دانایی، عشق و جان‌فشانی است. در جهان معاصر، نقش و کارکرد رسانه در رقم زدن و پیشبرد تحولات گوناگون بی‌همتاست و حضور پیشگامان اطلاع‌رسانی در فرایند روشنگری، آگاهی بخشی و تبیین شفاف سازوکارهای اجتماعی یگانه و ارجمند است. دانشگاه که کانون دانش‌اندوزی و آگاهی بخشی است، در تعامل با اهالی رسانه، می‌تواند بر توان نقش‌آفرینی اثرگذار خویش در روند توسعه‌ی متوازن جامعه  بیفزاید.

 با نکوداشت 17 مردادماه، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و تکریم زحمات دیگر ایثارگران عرصه خبر، از تلاش‌های بی‌مزد و منت همه‌ی دست‌اندرکاران ارجمند رسانه‌های استان که در طول سال گذشته در بازتاب خدمات و فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز همراه و همکار ما بوده اند، سپاسگزاری نموده و برای همه عزیزان از درگاه پروردگار مهربان آرزوی بهروزی و شادکامی می‌نمایم.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.