دانشگاه شهید چمران اهواز از مزیت های این کلان شهر است/ دوره جدید مدیریت شهری طلایی ترین دوره همکاری با دانشگاه

شناسه : 3095329

دانشگاه شهید چمران اهواز از مزیت های این کلان شهر است/ دوره جدید مدیریت شهری طلایی ترین دوره همکاری با دانشگاه


شهردار اهواز در نشست با اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه؛

دانشگاه شهید چمران اهواز از مزیت های این کلان شهر است/ دوره جدید مدیریت شهری طلایی ترین دوره همکاری با دانشگاه

 

 

شهردار اهواز گفت: دانشگاه شهید چمران اهواز یکی از مزیت‌های این کلان‌شهر است و جایگاه آن بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، موسی شاعری در نشستی با حضور اعضای هیئت‌رئیسه این دانشگاه بیان کرد: رویکرد شهرداری باید علمی‌باشد و از ظرفیت‌های این دانشگاه استفاده شود.

وی تصریح کرد: در دو ماه گذشته به‌غیراز منابع درآمدی از محل ساخت‌وساز و صدور پروانه، رشد دودرصدی داشته‌ایم که این مسئله حاصل تلاش مجموعه شهرداری است.

شهردار اهواز در ادامه گزارشی درباره پروژه‌های عمرانی شهر اهواز ارائه کرد و گفت: در شهرداری اهواز برخی مشکلات وجود دارد که تلاش خواهیم کرد در تعامل با دانشگاه شهید چمران اهواز این مشکلات برطرف شود.

شاعری، تصریح کرد: انتظار عمومی از مدیریت شهری بسیار بالا و به‌حق است؛ روزانه پیام‌های بسیاری به دست ما می‌رسد که بیشترین نارضایتی مردم از فضای سبز، آسفالت، مراکز تفریحی و ... است که مجموعه شهرداری درصدد حل این مشکلات می‌باشد.

وی، افزود: امیدواریم دوره جدید شهرداری اهواز طلایی‌ترین دوره مدیریت شهری در همکاری با دانشگاه شهید چمران اهواز باشد؛ پیشنهاد‌هایی درزمینه فضای سبز شهر اهواز از سوی شهرداری وجود دارد که باید از مرحله تفاهم‌نامه‌ها بگذریم و وارد کار اجرایی شویم.

دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز نیز، خاطرنشان کرد: دانشگاه شهید چمران اهواز به‌عنوان متولی آموزش عالی استان آمادگی لازم برای همکاری با شهرداری اهواز را دارد.

وی، بیان کرد: همچنین دانشگاه شهید چمران اهواز به‌عنوان یک مرکز علمی خواستار ارتباطی دوسویه میان مسئولان شهرداری اهواز و اعضای هیئت است.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: بدون شک شهرداری اهواز در دوره مدیریت جدید درصدد اجرای پروژه‌هایی در سطح این کلان‌شهر است و امیدواریم دانشگاه و شهرداری بتوانند در راستای خدمات‌رسانی به مردم گام بردارند.

در ادامه این نشست دکتر مظهری مشاور رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در امور عمرانی گزارشی از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی دانشگاه ارائه کرد.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.