حمایت و بهره‌مندی از ابتکارات و خلاقیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی

شناسه : 2810479

حمایت و بهره‌مندی از ابتکارات و خلاقیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی


دکتر خواجه در آیین معرفی برگزیدگان جشنواره حرکت تاکید کرد:

حمایت و بهره‌مندی از ابتکارات و خلاقیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی

 

 

آیین معرفی برگزیدگان یازدهمین جشنواره دانشگاهی حرکت (ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشجویی دانشگاه) روز گذشته 24 اردیبهشت ماه در تالار شهید مطهری دانشکده علوم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این مراسم دکتر غلامحسین خواجه رییس دانشگاه شهید چمران اهواز ضمن آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این آیین به منظور تقدیر از تلاش های یک ساله تمام دست‌اندرکاران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه اعم از دانشجویان، همکاران معاونت فرهنگی و اجتماعی و دانشکده ها برگزار شده و من نیز از زحمات همه این عزیزان سپاسگزاری می کنم.

وی افزود: وظیفه دانشگاه حمایت از انجمن‌های علمی است، با این حال در سال تحصیلی گذشته به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم آن طور که باید و شاید از برنامه‌های انجمن‌ها حمایت مادی کنیم، ولی تمام سعی خود را برای حمایت از انجمن ها به کار خواهیم گرفت.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز با تاکید بر اینکه انجمنهای علمی دانشجویی سرمایه ارزشمند دانشگاه هستند، گفت: دانشگاه از هیچ کاری برای انجمن های علمی نباید دریغ کند و به منظور بهره‌مندی از برنامه‌ها، ایده‌ها، ابتکارات و خلاقیت‌های انجمن‌ها باید تمام حمایت خود را انجام دهیم.

خواجه افزود: باید اعضای انجمن ها را تشویق کرد تا ارتباط خوبی با مجموعه دانشگاه و جامعه برقرار کنند، نیازهای جامعه را تشخیص دهند تا مشکلی از مشکلات جامعه حل کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نمایشگاه یازدهمین جشنواره دانشگاهی حرکت در ماه‌های آینده برگزار خواهد شد و پیشنهاد شده که از انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های کشورهای هم‌جوار نیز برای حضور در این نمایشگاه دعوت شود که ایده بسیار سازنده ای است و امیدوارم به کسب تجارب خوبی برای سال‌های بعد منجر شود.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.