تاکید معاون پژوهشی دانشگاه بر ضرورت گردآوری اطلاعات مرتبط با سیل اخیر استان

شناسه : 2971178

تاکید معاون پژوهشی دانشگاه بر ضرورت گردآوری اطلاعات مرتبط با سیل اخیر استان

 

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز در نشستی که امروز شنبه 15 تیرماه با حضور اعضای هیات علمی و عضو کارگروه های گزارش ملی سیلاب ها در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد بر ضرورت گردآوری و تدوین اطلاعات سیل اخیر استان در دانشگاه، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ابتدای این نشست دکتر علی حقیقی، گفت: با استفاده از این اطلاعات می توان در آینده چندین پایان نامه دانشجویی ارشد و دکتری را تدوین و همچنین پروژه های مختلف تحقیقاتی را نیز راهبری کرد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه شهید چمران اهواز باید روایت خود را از مسایل مرتبط با سیل داشته باشد، اظهار کرد: گردآوری اطلاعات و داده ها درباره سیل اخیر، تداخلی با فعالیت کارگروه های گزارش ملی سیلاب ها که برخی اعضای هیات علمی این دانشگاه نیز در آن عضویت دارند، نخواهد داشت.

در ادامه دکتر قنبرزاده مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه شهید چمران اهواز نیز بر ضرورت گردآوری تجربه های اعضای هیات علمی دانشگاه در رخداد سیل اخیر تاکید کرد و گفت: در پورتال دانشگاه نیز بخشی برای ثبت اطلاعات و تجربیات دانشگاهیان از سیل اخیر افزوده شده است.

در ادامه این نشست اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز و عضو کارگروه های گزارش ملی سیلاب ها به ارایه نظرات خود درباره مسایل مرتبط با سیل اخیر و چگونگی گردآوری تجربیات دانشگاهیان در این رخداد، پرداختند.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.