اطلاعیه در مورد چگونگی ادامه نیمسال و تعهدات آموزشی مرتبط با آن

شناسه : 4370582

اطلاعیه در مورد چگونگی ادامه نیمسال و تعهدات آموزشی مرتبط با آناطلاعیه در مورد چگونگی ادامه نیمسال و تعهدات آموزشی مرتبط با آن

 
 
ضمن آرزوی سلامتی برای کلیه دانشجویان به اطلاع می رساند هر زمان که خطرات همه گیری بیماری کرونا برطرف شود و تصمیمات کلان از طرف مقامات مسئول به دانشگاه ابلاغ گردد، در مورد چگونگی ادامه نیمسال و تعهدات آموزشی مرتبط با آن تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد. با توجه به تداوم وضعیت کنونی، از دانشجویان تقاضا می شود ضمن انجام مراقبت های لازم برای سلامتی خود، در پیگیری دروسی که بطور مجازی ارائه شده اند اهتمام جدی داشته باشند. 
در مورد مقاطع تحصیلات تکمیلی نهایت همکاری با دانشجویان برای تمدید نیمسال، برگزاری جلسات دفاع از پروپوزال و دفاع از پایان نامه ها انجام خواهد شد. در این زمینه با معاونین آموزشی دانشکده ها نیز همفکری خواهد شد تا با انعکاس مشکلات ویژه دانشجویان هر دانشکده، به نحوی عمل شود که نگرانیهای دانشجویان کاهش یابد.
اگر چه با توجه به وضعیت جاری، بروز برخی مشکلات و محدودیتها در ادامه نیمسال پیش بینی می گردد، لکن تلاش مجموعه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی بر این است که تبعات این مساله و دغدغه های دانشجویان به حداقل ممکن کاهش یابد. 
لذا خواهشمند است اخبار مربوط را صرفا از طریق اطلاعیه های رسمی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیگیری نمایید.
 
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (13 آرا)
The average rating is 2.3076923076923075 stars out of 5.