نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نهال‌کاری در دانشکده هنر شوشتر دانشگاه شهید چمران اهواز

نهال‌کاری در دانشکده هنر شوشتر دانشگاه شهید چمران اهواز


نهال‌کاری در دانشکده هنر شوشتر دانشگاه شهید چمران اهواز

با حضور جمعی از دانشجویان و اعضا هیئت‌علمی دانشکده هنر شوشتر دانشگاه شهید چمران اهواز و انجمن‌های مردم نهاد محیط زیستی این شهرستان بیش از شصت اصله نهال کنار در این دانشکده، غرس  شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر کلاه کج ریاست محترم دانشکده رئیس دانشکده هنر شوشتر در این مراسم، بیان کرد: در تلاش هستیم تا با بهبود فضای دانشکده ضمن ایجاد روحیه مضاعف در میان دانشجویان و همکاران ، فضای سبز موجود را گسترش داده و در صورتی که مشکلات مربوط به آبیاری کمتر شود فضای مجموعه را به صورت کامل تحت پوشش درختان بومی و مثمر قرار می‌دهیم .

وی گفت: آمادگی داریم تا از ظرفیت‌های  بسیار بالای موجود دانشکده هنر برای بهبود فضای شهری این شهرستان با شهرداری همکاری کنیم.

گفتنی است در این  آیین  چند نهال به نیابت از شادروان علی صحرایی دبیر انجمن حامیان محیط‌زیست شوشتر و کارمند فقید دانشکده هنر توسط حاضرین غرس شد .

گفتنی است در این مراسم دکتر جلیلی فر معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی  دانشگاه شهید چمران اهواز، مهندس نظری رئیس اداره منابع طبیعی و جمعی از کارمندان اداره محیط‌زیست شهرستان شوشتر حضور داشتند.

این برنامه به همت دانشجویان دانشکده هنر شوشتر دانشگاه شهید چمران اهواز، اداره حفاظت محیط‌زیست شوشتر، اداره منابع طبیعی شوشتر،انجمن هواداران کارون زلال،انجمن پویندگان محیط‌زیست ،انجمن طبیعت دوستان سبز و زیبا برگزار گردید.