شنبه, 27 مرداد 1397
معرفي دبيرخانه هيأت حمايت از كرسي هاي نظريه پردازي نقد و مناظره

معرفي دبيرخانه هيأت حمايت از كرسي هاي نظريه پردازي نقد و مناظره

 

بر اساس ارشادات  دين مبين اسلام و تأكيدات مقام معظم رهبري، هيأت حمايت از كرسي هاي ظريه پردازي و نقد و مناظره در هفدهم بهمن ماه 1382 از سوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي تأسيس گرديد.

هدف اصلي از راه اندازي اين هيأت ،‌حمايت از گسترش كمي و كيفي برگزاري كرسي ها در حوزه هاي مختلف علمي و مساعدت مؤثر در بسط آزاد انديشي و شكل گيري جنبش ملي نقد و نظريه پردازي در ايران است.

بر اساس تفاهم نامه مورخ 13/8/88 ميان اين هيئت و دانشگاه شهيد چمران دانشگاه شهيد چمران به عنوان نماينده اين هيئت در استان هدايت كرسي ها را در دانشگاه و واحد هاي وابسته آن گرديد.

صاحبان نقد و نوآوري علمي و نيز متخصصان علاقه مند مي توانند ازطريق مراجعه به نمايندگي آن دبيرخانه در دانشگاه شهيد چمران به نشاني زير و دريافت طرحنامه آمادگي خود را جهت برگزاري كرسي هاي      نظريه پردازي و نقد و مناظره اعلام دارند تا در صورت طي مراحل و اخذ گواهي قبولي، از امتيازات آن از جمله 2-12امتياز پژوهشي براي هر كرسي بهره مند گردند. براي اطلاع بيشتر در اين مورد و مطالعه يا چاپ طرحنامه ها در اينجا كليك كنيد.

 

 

 

 

 

نشاني دبيرخانه مركزي هيأت:

تهران خيابان بهشتي- خيابان احمد قصير - كوچه دوم- پلاك 33

تلفن: 88731164-021      -   نمابر: 88531251-021

نشاني سايت: URL:WWW.Korsi.ir

نشاني الكترونيكي: E mail:infookorsi.ir

 

نشاني دبيرخانه استاني:

اهواز - بلوار گلستان دانشگاه شهيد چمران- دانشگاه شهيد چمران سازمان مركزي- طبقه هم كف روبروي اداره فناوري اطلاعات- دبيرخانه حمايت از كرسي هاي نظريه پردازي‌، نقد و مناظره

http:/www.scu.ac.irو نيز در سامانه دانشگاه شهيد چمران به نشاني :

تلفن: 19-3330010 تلفن داخلي 2134


تاریخ آخرین بروزرسانی سه شنبه 2 مرداد 1397

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8